ارائه خدمات به بیماران کد ۷۲۴ در بیمارستان قائم(عج) از سر گرفته شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: با توجه به کاهش میزان بستری بیماران مبتلا به کووید-۱۹، برنامه بستری و ارائه خدمات به بیماران سکته مغزی کد ۷۲۴ در بیمارستان قائم(عج) از سر گرفته شد.

دکتر شاپور بدیعی در گفتگو با وب دا،  با بیان اینکه همزمان با شیوع ویروس کرونا و نیاز به تخت های بستری و مراقبت های ویژه برای ارائه خدمات به این بیماران، بیمارستان قائم(عج) به عنوان مرکز ارجاع در این زمینه تعیین شد خاطر نشان کرد: با همکاری و حمایت های بیمارستان رضوی تمامی بیماران با کد ۷۲۴ برای ادامه روند درمان و دریافت خدمات به این مرکز انتقال یافتند و در حال حاضر با توجه به کاهش میزان بستری بیماران کووید -۱۹ به طور مجدد خدمات به بیماران سکته مغزی در بیمارستان قائم(عج) آغاز شده است.

وی تصریح کرد: در صورت ادامه روند کاهش بستری بیماران کووید-۱۹ در بیمارستان قائم(عج) این مرکز از حالت ارجاع این دسته از بیماران به طور کامل خارج خواهد شد و به طور کامل به بیماران غیر کرونایی اختصاص خواهد یافت.

وی با بیان اینکه در حوزه بیماران سکته قلبی با کد ۲۴۷ نیز ۴ بیمارستان غیر دانشگاهی با دانشگاه علوم پزشکی مشهد همکاری موثری داشتند خاطر نشان کرد: در حال حاضر برنامه ریزی برای انتقال و ارائه خدمات به بیماران کد ۲۴۷ نیز در بیمارستان های دانشگاهی آغاز شده است و به زودی تمامی خدمات در این مراکز ارائه می شود.