همکاری دوستانه آستان قدس رضوی و دانشگاه علوم پزشکی مشهد در نهایت به نفع سلامت مردم است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در راستای مدیریت بیماری کرونا در استان خراسان رضوی اظهار کرد: برقراری همکاری های دوستانه و صمیمانه میان دانشگاه و آستان قدس رضوی در نهایت به نفع سلامت مردم است.

به گزارش وب دا، دکتر سید محمد حسین بحرینی در مراسم اهداء تجهیزات پزشکی آستان قدس رضوی به دانشگاه  علوم پزشکی مشهد، ضمن قدردانی از تلاش ها و حمایت های آستان قدس رضوی و بیمارستان رضوی در ایام شیوع ویروس کووید-۱۹ اظهار کرد: نگاه فراسازمانی و فرابخشی میان سازمان ها و همکاری با دانشگاه علوم پزشکی مشهد موجب ارتقاء سلامت جامعه می شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اهدای تجهیزات و ملزومات پزشکی از سوی بیمارستان رضوی به دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: این اقدام آستان قدس رضوی نشان از اهمیت این نهاد به حوزه سلامت و ارتقاء شاخص های سلامت است و جای قدردانی و تشکر دارد.  

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز در این نشست با بیان اینکه اقدامات موثر دانشگاه در دوران شیوع ویروس کووید-۱۹ در حوزه های پیشگیری و درمان کرونا موجب کاهش میزان انتقال در مشهد شده است اظهار کرد: در این مدت همکاری بسیار موثر آستان قدس رضوی و بیمارستان رضوی در حوزه درمان نشان داد که درمان بیماران محدود به بیمارستان های دانشگاهی نیست و تمامی مراکز درمانی به صورت یکپارچه در راه ارتقاء سلامت جامعه تلاش می کنند.

 دکتر شاپور بدیعی ضمن قدردانی از حمایت های بیمارستان رضوی در مدت دو ماه از شیوع ویروس کووید-۱۹ خاطر نشان کرد: این مرکز درمانی به عنوان یک بازوی قوی در امر درمان به یاری دانشگاه آمد و جای بسی خرسندی است که زمینه ارتباطات و همکاری های دوستانه میان دو نهاد در راستای ارتقاء سلامت مردم شکل گرفته است.

گفتنی است: به همت آستان قدس رضوی تعداد ۴۲ پمپ سرنگ و ۴۲ عدد پمپ سرم به ارزش ۱۶ میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای استفاده در واحدهای درمانی اهدا شد.