توزیع ماسک و ملزومات حفاظت فردی بر اساس نیاز مراکز و به صورت روزانه انجام می شود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مسئول کارگروه اطلاع رسانی کووید-۱۹ دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خصوص نحوه توزیع ماسک در سطح استان اظهار کرد: توزیع ملزومات و وسایل حفاظت شخصی در بیمارستان های زیر پوشش دانشگاه به صورت روزانه و بر اساس نیاز هر مرکز انجام می شود.

دکتر حمید رضا رحیمی در گفتگو با وب دا با بیان اینکه ماسک هایی که از سوی استانداری به دانشگاه داده می شود نیز علاوه بر اینکه در مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه مورد استفاده قرار می گیرد به سایر سازمان هاو بیمارستان ها نیز ارسال می شود تصریح کرد: در خصوص ماسک n۹۵ نیز بخش زیادی از آن در دانشگاه علوم پزشکی مشهد تولید می شود و بر حسب نیاز در میان واحدهای زیر پوشش توزیع می شود.

مسئول کمیته اطلاع رسانی ویروس کووید-۱۹ دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه در این مدت خیران در حوزه های مختلف دانشگاه را مورد حمایت قرار دادند که بخشی از آن در حوزه تولید ماسک بود اظهار کرد: برخی از ماسک های ارسالی قابلیت استفاده در سیستم بهداشت و درمان را به دلیل دارا نبودن استاندارد لازم برای پرسنل درمانی وبهداشتی نداشت.  

نقش رسانه های گروهی در ایام بحران ویروس کووید-۱۹ بی بدیل است

مسئول کمیته اطلاع رسانی ویروس کووید-۱۹ دانشگاه علوم پزشکی مشهد، نقش رسانه های گروهی در ایام مبارزه با ویروس کرونا را بی بدیل عنوان کرد  و گفت: فعالیت خبرنگاران و تمامی فعالان رسانه های جمعی در این زمینه قابل تقدیر است.

دکتر رحیمی خاطر نشان کرد: تلاش شده است در این مدت نیز مسئولان دانشگاه همکاری مناسبی را با رسانه های گروهی به جهت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی جامعه داشته باشند.