مقام معظم رهبری: ما می‌خواهیم اگر کسی در خانواده‌ای مریض شد، آن خانواده جز رنج مریض‌داری رنج دیگری نداشته باشد.

منوی اصلی

بیمارستان دکتر شریعتی یکی از قطب های درمانی در غرب مشهد محسوب می شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به موقعیت خاص جغرافیایی بیمارستان دکتر شریعتی اظهار داشت: این مرکز علاوه بر خدمات رسانی به ساکنان شهرهای طرقبه و شاندیز، به مردم ساکن در غرب مشهد نیز خدمات ارائه می دهد.

دکتر محمد رضا دارابی در مراسم تکریم و معارفه رییس بیمارستان دکتر علی شریعتی با بیان اینکه در سال های اخیر به این مرکز در قالب برنامه تحول نظام سلامت توجه جدی شد و این امر موجب شده است که ارائه خدمات در این مرکز گسترش یاید خاطر نشان کرد: در حال حاضر این مرکز به عنوان قطب درمانی در کنار بیمارستان های امام رضا(ع) و قائم(عج) تبدیل شده است و خدمات تخصصی قابل توجهی را به مجاوران و زائران بارگاه ملکوتی حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) ارائه می دهد.

وی با بیان اینکه با اقدامات انجام شده در حال حاضر بیمارستان دکتر شریعتی در ردیف مراکز نمونه در خدمات دهی قرار گرفته است تصریح کرد: این موفقیت به طور حتم ثمره تلاش تمامی مسئولان، اعضای هیات علمی، پزشکان و کارکنان بیمارستان است که به ثمر نشسته است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، به لزوم ارتباط موثر با پزشکان و کارکنان در راستای پیشبرد اهداف و رفع چالشها و مشکلات تاکید کرد و از مسئولان بیمارستان خواست به صورت دوره ای با گروه های مختلف فعال در بیمارستان نشست داشته باشند.

در ادامه این مراسم ضمن قدردانی از تلاش های دکتر محمودی قرایی در دوران تصدی مسئولیت، دکتر محمد رضا حسینعلی زاده به عنوان رییس جدید بیمارستان دکتر علی شریعتی معرفی شد.

دکتر محمد رضا حسینعلی زاده فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد است.

گفتنی است: دکتر محمودی قرائی نیز در حکمی دیگر به سمت رییس مرکز آموزشی، پژوهشی درمانی شهید کامیاب منصوب شده است.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.